The first day of school is Aug. 21.

Kindergarten

/Class of 2032

Room 125, Mrs. Campbell — Vincent Bowen, Dakota Crowner, Trevor Giles, Cole Grossman, Zander Hallman, Austin Mainus, Roree Scheerer, Noviah Simonetti, Hannah Widnikiewicz, Jacob Williams

Miss Green — Elliot Brackman, Rowan Campbell, Madison Carron, Darrell Fuhrer, Alivia Grant, Jaxson Irwin, Greyson Low, Adelaide Malaczewski, Willow McInroy, Aleah VanGorder, Natalee Yen

First Grade

/Class of 2031

Room 124, Mrs. Dimon — Alessa Cardy, Keira Foil-Smith, Gemma Foster, Ryan Harig, Wyatt Harig, Greyson Hillyard, Keegan Hoppe, Eaden Hurd, Cloe Jackson, Brodie Piaquadio, Skye Seymour, Lanie Sweeley

Room 127, Mrs. Shadle — Brantley Blass, Torrin Gail, Hattie Hillyard, Kaden Knisely, Samuel Lock, Easton Miller, Rylie Monroe, Caleb Rogers, Della Ruppert, Haylee White, Deagen Williams

Second Grade

/Class of 2030

Room 128, Mrs. Evans — Clinton Batterson, Mason Brisson, Hunter Campbell, Seth Haskins, Aleah Hillyard, Tierra Lehman, Daniel Lock, Kindred Orr, Layne Palmer, Millie Reisinger, Tiernan Scheller, Nicole Szewczyk

Room 123, Mrs. Ostroski — Jillian Cole, Destin Gail, Asher Hess, Julianna Lopez, Jenalee Malaczewski, John Malaczewski, Eli McCullough, Gavin McInroy, Harlie Schaar, Mya Schloegel, Madison Stillwell, Ely VanGorder

Third Grade

/Class of 2029

Room 122, Mr. Borro — Arianna Baker, Tanner Cizek, Brenna Cochran, Marshall Foster, Seth Harig, Ethan Hillyard, Declan McCullen, Kodah Shuemaker, Karleigh Smith, Lylah Weeks

Room 118, Mr. Yungwirth — Isaiah Baker, Autumn Bliss, Eve Brisson, Zoey Carlson, Aubrey Hignutt, Aiden Hurd, Jayden Irwin, Ty Lehman, Mashell Malaczewski, Damien Rachiele, Spencer Sweeley, Tanner Wilson

Fourth Grade

/Class of 2028

Room 117, Mrs. Doud — Tegan Batterson, Parker Brown, Amiria Jackson, Izabella McCullough, Cadence Orr, Wyatt Rachiele, Alyssa Rissler, Max Schloegel, Natala Simonetti, Laraee Slaby, Nataia Thomas, Ethan Wittekind, Corinne Zur

Room 133, Mr. Wolf — Parker Burrous-Stirnaman, Hunter Egolf, Xander Gleason, Kaelyn Graber, Tyran Hibshman, Teagan Novinger, Isabella Post, Isabella Rukgaber, Lilly Runyan, Ella Stahley, Trey Sykora, Ryleigh Tindall, Blake Zimmerman

Fifth Grade

/Class of 2027

Room 116, Miss Valenti — Corbin Basile, Hunter Bodendorf, Hayleigh Campbell, Braydon Cardy, Macie Casher, Sophia Cizek, Lillian Grant, Tai Gurnsey, Leilani Hargrave, Brielle Lehman, Jacob Lowe, David Martin, Matthew McCullough, Hope Moyer, Adrianne O’Donnell, John Olofson, Autumn Rachiele, Lacey Smith, Kendra Stillwell, Gavin Weaver, Meah West, Abigail Widnikiewicz, Lukas Yoder

Sixth Grade

/Class of 2027

Room 132, Miss Cochran — Kyra Allen, Kyana Allen, Iziah Batterson, Breezlyn Bronkoski, Tegan Bronkoski, Videl Egolf, Anthony Foresman, Madelyn Houser, Luke Knisely, Andrew Lncenese, Trey Lehman, Brody McInroy, Isaac Miller, Rylee Moore, Grant Parsons, Lexus Runyan, Raeley Ruppert, Makenna Schott, Gavin Shutt, Laci Silva, Nora Simonetti, Brianna Stillwell, Tanner Sunderlin, Felicity Weiss, Jack Wilson, Amy Wlas, Sophia Yoder, Nicolas Zimmerman

Galeton High School

Room 163 — Shane Bliss, Jeffery Garrison, Hayley Heilman, Michael Martin, Sierra Quick, Lloyd Schoonover, Carl Soles

Miss Ripple, Room 170 — Alexia Heilman, Addison Hershey, Joseph Johnston, Shayla McKinney, Crystal Wells

Miss Petrusa, Room 162 — Briana Allen, Alexandria Baker, Cassandra Bliss, Jessica Evans, Kayleigh Gail, Ashley Hanes, Daisy Knapp, Violet Knapp, Katherine Kulish, Andrew Macensky, Brooklynn McCullen, Heather Miller, Jordon Moore-Rice, Nathaniel Rissler, Nevaeh Simonetti, Kristen Soles, Kelly Wells

Mrs. Lewis, Room 175 — Alexis Johnson, Sara Martin, Nickolas McCarthy, Madison Sauley, Makenna Shuemaker, Tressa Succowich

Mrs. Seibert, Room 302 — Hayden Bell, Shaycie Davenport, Brandy Gee, Alicia Gingrich, Taylor Novinger, Kitara O’Donnell, Victoria Rudinski

Mr. Wenrich, Room 201 — Amber Gee, Tristian Hulbert, Donald Jordan, John Martin, Grace Morgan, Cameron Novinger, Lois Rissler, Miriam Rouse

Mrs. Graber, Room 171 — Cassidy Burrous, Camrin Clark, Torissa Davenport, Dylan Dingman, Chloe Fuller, Kenneth Johnson, Mykel Kuhns, Alli Macensky, Kayla Palmer, Devin Stahley, Thomas Surdam, Brody Wells

Mr. Ogden, Room Gym — Alura Allen, Lynlee Basile, Eve Cole, Maisie Cole, Macey Crowell, Chase Ditzler, Landon Germino, Zachary Gingrich, Camden Hershey, Tatianna Hibshman, Zylia Johnson, Masyn Malaczewski, Anjolie Mann, Kayla Moore, Zachary Pagano, Gracie Post, Nolan Post, Madalyn Rukgaber, Hunter Schaar, Travis Stahli, Ava Succowich, Braden Ward, Jordan Ward, Kadin Wilson

Mr. Counts, Room #209 — Kyle Burrous, Jayla Burrows, Braiden Cimino, Jake Cochran, Sawyer Douglass, Caitlynne Elliott, Miranda Gauthier, Bailee Holleran, Johnathan McNatt, Tiffany Nosiay, Cara Parsell, Joshua Post, Chloe Wood

Mr. Drabick, Room 202 — Joseph Brumbach, Crystal Clark, Levi Evans, Brayden Gail, Xander Popp, Matthew Smith

Mr. Brelo, Room #203 — Danielle Claycomb, Alexander Hulbert, Madyson Jacobs, Noah Shutt Pre-K/Class of 2033

Room 136, Mrs. Ogden — Savannah Brackman, Korben Fuhrer, Karissa Harig, Garrison Hillyard, Skylar Hillyard, Brynlee Lehman, Joshua Martin, Jazlynn Monroe, Gideon Stover, Finlee Yen

Mrs. Stuckey — Jayse Blass, Quinn Bowen, Travis Cardy, Beau Hand, Adara Helsley, Christy Hurd, Aaliyah Kalacinski, Cassidy Newton, Jaxon Neiman, Joseph Petrencsik, Kallie Piaquadio, Scarlett Scheller, Cassie Wittekind, Piper Yen